آخرین اخبار
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۵
بازدید:۱۳۱
صد آنلاین | سخنگوی نیروهای مسلح یمن از اجرای سه عملیات بی‌سابقه علیه سه کشتی در دریای سرخ، دریای مکران و دریای مدیترانه خبر داد.
کد خبر : ۸۸۰۳۵

به گزارش صد  آنلاین ،  به نقل از شبکه «المیادین»، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز (جمعه) با اشاره به اجرای سه عملیات علیه سه کشتی گفت که در عملیات نخست کشتی «MSC ALEXANDRA» رژیم صهیونیستی در دریای مکران با چند موشک بالستیک هدف قرار گرفت.

 

 

 

 

 

وی افزود: در عملیات دوم نیز نیروهای دریایی، پهپادی و نیروی موشکی کشتی « YANNIS» وابسته به یک شرکت یونانی را در حین عبور از دریای سرخ هدف قرار دادند.

وی گفت: در عملیات سوم نیز نیروی موشکی کشتی « ESSEX» رژیم صهیونیستی را با چند موشک در دریای مدیترانه هدف قرار داد.

سرتیپ سریع همچنین گفت: بار دیگر به همه شرکت‌هایی که با رژیم صهیونیستی تعامل دارند، هشدار می‌دهیم که کشتی‌های آن‌ها صرف‌نظر از مقصدشان در منطقه عملیاتی اعلام شده، هدف قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایرنا، ارتش یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی آمریکایی و انگلیسی و صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است. نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را دریای سرخ هدف قرار دهند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها