آخرین اخبار
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۸
بازدید:۱۰۶
صد آنلاین | یدیعوت آحارنوت نوشت: وزیر ارتباطات به رئیس ستاد مشترک حمله کرد و با فریاد از ارزیابی امنیتی را که پیش از ۷ اکتبر (۱۵ مهرماه گذشته) در اختیار نتانیاهو قرار گرفت، انتقاد کرد.
کد خبر : ۸۸۰۲۳

به گزار ش صد آنلاین ، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» چاپ سرزمین‌های اشغالی جمعه شب فاش کرد که درگیری بین وزیر ارتباطات و رئیس ستاد مشترک اسرائیل در جلسه دیروز کابینه کوچک امنیتی موسوم به کابینت بالا گرفت.

 

 

 

 

براساس گزارش این روزنامه صهیونیستی، وزیر ارتباطات از رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی پرسید که که دلیل قربانی شدن ساکنان جنوب اسرائیل و کاهش تعداد نظامیان در مرز غزه چه بوده است.

این گزارش می‌افزاید: وزیر ارتباطات اسرائیل همچنین از هرتزی هالیوی پرسید که علت این که اسرائیلی‌ها در معرض خطر قرار دارند، چیست؟ همه ما هشدار سربازان زن وظیفه را در مرز نوار غزه و اهانتی را می‌شنویم که به آنها می‌شود.

درحالی که نتانیاهو در آستانه صدور حکم بازداشت از سوی دیوان بین المللی کیفری قرار دارد، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده که واشنگتن به زودی میزبان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواهد بود.

یدیعوت آحارنوت افزود: رئیس ستاد مشترک اسرائیل نیز در جواب گفت که مسأله هشدار درباره حوادث ۷ اکتبر در تحقیقات درحال رسیدگی است.

در پاسخ به بیش از هفت دهه اشغالگری و ستم رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها، نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس آغاز کردند و این رژیم برای تلافی و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

در این ارتباط نگرانی‌های جامعه جهانی به فاجعه انسانی، کشتار بی‌رحمانه مردم غزه و درخواست‌ها برای متوقف کردن ماشین کشتار رژیم اسرائیل، رو به افزایش است اما این رژیم همچنان بر حملات خود ادامه داده و سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تاکید دارد که به هیچ عنوان مساله آتش‌بس مطرح نیست و در واقع همه برنامه‌ها و طرح‌های این رژیم برای جنگ، کشتار و ویرانی بیشتر است.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها