آخرین اخبار
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰
بازدید:۱۴۹
صد انلاین | «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین امروز (پنجشنبه) در نشستی مطبوعاتی گفت که مقامات روسیه هیچ تماسی با ترامپ ندارند. وی همچنین اقدام نروژ برای محدود کردن گردشگران روسی را محکوم کرد.
کد خبر : ۸۷۹۱۱

 

 

 

به گزارش صد آنلاین، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در واکنش به ادعاهای «دونالد ترامپ» در شبکه‌های اجتماعی، گفت که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه هیچ تماسی با ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا ندارد.

 

 

 

 

 

 

وی توضیح داد که روسیه و ایالات متحده باید در میان «سکوت کامل» در مورد شهروندان محکوم شده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در غیر این صورت نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

ترامپ در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود که از ارتباط خود با پوتین برای آزادی «ایوان گرشکویچ» استفاده خواهد کرد؛ گرشکویچ به جاسوسی علیه روسیه متهم شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری تاس، پسکوف در ادامه صحبت‌های خود به این مساله اشاره کرد که روسیه و آمریکا باید در مورد تبادل زندانیان با یکدیگر تماس داشته باشند اما این ارتباط را علنی نکنند تا حداکثر نتایج را به دست آورند.

بخش دیگری از سخنان سخنگوی کرملین به مساله نروژ اختصاص یافت و وی به خبرنگاران گفت که اقدام نروژ برای محدود کردن ورود گردشگران روسی، قابل قبول نیست و حتما اقدامات واکنشی روسیه در این زمینه اتخاذ خواهد شد.

وی ادامه داد: ما با چنین تصمیمی مخالفیم و متاسفیم که نروژ مسیر بدتر شدن روابط دوجانبه ما را انتخاب کرد.

دولت نروژ امروز در بیانیه‌ای مطبوعاتی در وبسایت خود اعلام کرد که محدودیت‌های بیشتری را برای شهروندان روسی اعمال می کند و این اقدام از چهارشنبه آینده اجرایی خواهد شد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها