آخرین اخبار
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
بازدید:۱۵۵
صد آنلاین | فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری قاتل راننده اسنپ ، طی عملیاتی غافلگیرانه پس از شناسائی و انجام اقدامات فنی ،به دنبال بدست آمدن اطلاعات موثق از محل اختفای وی در این شهرستان خبر داد .
کد خبر : ۸۷۹۰۹

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری قاتل راننده اسنپ ، طی عملیاتی غافلگیرانه پس از شناسائی و انجام اقدامات فنی ،به دنبال بدست آمدن اطلاعات موثق از محل اختفای وی در این شهرستان خبر داد .

 

 

 

سرهنگ کیانوش نورمحمدی روز پنجشنبه با اشاره به کشف پیکر بی جان فردی در حوزه شهرستان ملارد افزود: در بررسی اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد علت فوت مشکوک متوفی، بیهوشی وی بوده که در ادامه تحقیقات و بررسی برخی اسناد پیدا شده، راز این قتل برملا و معلوم شد متوفی آخرین بار به عنوان راننده اسنپ، سفری را ثبت کرده و پس از فوتش، گوشی همراه و خودروی وی به سرقت رفته است. این مقام انتظامی تصریح کرد: با تداوم تحقیقات تکمیلی کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد فردی از طریق درخواست اسنپ، راننده را بیهوش کرده، سپس گوشی همراه و خودروی وی را به سرقت برده و علت فوت مشکوک راننده اسنپ نیز بیهوشی بوده است. سرهنگ نورمحمدی اعلام کرد: قاتل پس از دستگیری در بازجوئی های پلیس علاوه بر اعتراف به یک فقره قتل، به ۱۶ فقره سرقت به روش بیهوش کردن رانندگان اسنپ نیز اعتراف کرد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد. سرهنگ نور محمدی در پایان با اشاره به انتشار بدون پوشش تصویر متهم ، حسب دستور قضائی اذعان داشت: افرادی که بدین صورت مورد سرقت واقع شده اند به پلیس آگاهی ملارد مراجعه کنند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها