آخرین اخبار
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
بازدید:۱۵۵
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: ۶ مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۷۸۹۸

به گزارش خبرگزاری صد آنلاین ، سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: سه‌شنبه بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

 

 

 

 وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مرد جوان در یک نزاع دسته‌جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول به‌همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با ۶ نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: بدین ترتیب ۶ نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی را که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته‌اند را بازداشت کنند.

سردار گودرزی گفت: جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها