۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۰
سرمربی حریف نکونام : استقلال آبروی آسیاست
بازدید:۱۷۲۳
رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید تیمش بازی سختی برابر تراکتور دارد.
کد خبر : ۸۷۸۷۸

تیم فوتبال پیکان در جریان هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۹:۴۵ فردا (جمعه) در ورزشگاه دستگردی میزبان تراکتور است. رضا عنایتی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: اتفاق ناگواری که برای رئیس جمهور و هیات همراه رخ داد را تسلیت می‌گویم. ان‌شاءالله خدا به خانواده آنها صبر بدهد. درباره تراکتور هم باید بگویم آنها تیم بسیار خوبی هستند و با کیفیت کار می‌کنند. فردا بازی سختی برابر این تیم داریم. باید تمرکز کامل داشته باشیم تا از این بازی امتیاز بگیریم.


وی افزود: به تیم خودمان اعتماد کامل دارم. وقتی بازیکن جوان بازی می‌دهید تبعات آن را هم باید بپذیرید و ما این ریسک را انجام دادیم. از روند رشد تیمم راضی هستم و امیدوارم با شراط خوب لیگ را به پایان برسانیم. پیکان همیشه فوتبال قابل احترام ارائه می‌دهد و تا به حال به خاطر اشتباهات امتیازاتی را از دست دادیم. امیدوارم در پایان فصل حق به حق‌دار برسد و تیمی که حقش است قهرمان شود و تیمی که نمی‌تواند نتیجه بگیرد سقوط کند.

او همچنین گفت: وقتی بازیکن ۱۹ ساله و ۱۸ ساله بازی می‌دهید باید تبعات آن را بپذیرید. ما سعی کردیم که جلسات فنی زیادی برگزار کنیم. البته گاهی گل‌هایی مثل بازی با ذوب‌آهن می‌خوریم که قابل جبران نیست. این موضوعات همه تاثیر دارد و از نظر روحی و روانی رو تیم ما تاثیر می‌گذارد. بازیکنان با تجربه عصای دست مربی هستند. توقع من از بازیکنان با تجربه بالاتر بود و دوست داشتم در زمین بیشتر کمک کنند چون سال‌ها بازی کرده‌ام و می‌دانم صحبت کردن با بازیکنان جوان درون زمین به آنها کمک می‌کند. از بازیکنان با تجربه انتظار دارم و امیدوارم در سه بازی‌ آینده پیشرفت کنیم.

عنایتی در ادامه درباره محل بازی آخر تیمش برابر استقلال هم گفت: چند هفته است که درگیر این موضوع هستیم. من تصمیم‌گیر نیستم و مربی هستم و هر تصمیمی مدیران پیکان بگیرند باید اطاعت کنم.  من دوست ندارم وارد این مسائل شوم. شما درباره استقلال صحبت می‌کنید که آبروی آسیاست. الان نمی‌خواهم درباره بازی آخر صحبت کنم و آن زمان تصمیم می‌گیرند.

او ادامه داد. من قراردادی با پیکان دارم و قول دادم همه توانم را برای این تیم بگذارم. از برنامه این هفته فوتبال برتر هم تشکر می‌کنم که به مسائلی پرداخت که بسیار مهم بودند. برخی همکاران من از مسائلی سوءاستفاده می‌کنند که امیدوارم مسئولان این موضوعات را پیگیری کنند. گاهی لذتی که در باخت است در برد نیست چون تمام تلاشت را انجام داده‌ای اما نشده که نتیجه بگیری. امیدوارم اتفاقات خوبی برای فوتبال رخ دهد.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها