۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۰
ستاره‌های سپاهان در راه استقلال و پرسپولیس؟
بازدید:۷۰۴
خبرهای رسیده حاکی از آن است تیم های استقلال و پرسپولیس روی ستاره های سپاهان که قراردادشان به پایان رسیده زوم شده اند و شاید فصل بعد شاهد حضور برخی از آنها در اردوی آبی یا قرمز باشیم.
کد خبر : ۸۷۸۳۴

 میلاد زکی‌پور، محمد کریمی، نیما میرزازاد و فرشاد احمدزاده به همراه رامین رضاییان ۵ بازیکنی هستند که قراردادشان با تیم سپاهان در حال پایان است و فصل جدید می توانند در تیم نویی بازی کنند. البته رامین رضاییان یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد اما با توجه به بند موجود در قرارداد می‌تواند آنرا فسخ و راهی تیم جدیدی شود.


از جمع بازیکنان یاد شده فرشاد احمد زاده در تعطیلات زمستانی در لیست خرید جواد نکونام  قرار گرفته بود. این بازیکن در تیم فولاد هم شاگرد جواد نکونام بود اما زمانی که استقلال برای خرید این بازیکن به تیم سپاهان نامه زد، تیم اصفهانی اعلام کرد: به همه مهره هایش برای دنبال کردن هدفی که در لیگ برتر ترسیم کرده نیازمند است.

 رامین رضاییان به باشگاه سپاهان اعلام کرده فصل آینده برای بازی در یکی از تیم های اماراتی راهی این کشور خواهد شد. از این جمع بعید است نیما میرزازاد پیشنهادی از تیم های استقلال و پرسپولیس دریافت کند اما به نظر می رسد میلاد زکی پور- محمد کریمی و فرشاد احمد زاده با تمایل باشگاه های استقلال و پرسپولیس مواجه شوند.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها