آخرین اخبار
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۵
داور خوش برای پرسپولیس / قهرمانی مال سرخ هاست؟
بازدید:۹۷۳
پرسپولیس در حالی مقابل استقلال خوزستان قرار می گیرد که قضاوت این دیدار برعهده کوپال ناظمی است.
کد خبر : ۸۷۸۲۴

مسابقات هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران قرار بود روز گذشته به انجام برسد که بعد از اعلام عزای عمومی، برنامه مسابقات دستخوش تغییر و تحولات شد و حالا قرار است دیدارهای هفته بیست‌وهشتم روز جمعه چهارم خردادماه پیگیری شود.


کوپال ناظمی در طول دوران فعالیت خود بیشترین قضاوت را برای تیم‌های پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان داشته است و برای هر کدام از این تیم‌ها ۱۱ بار سوت زده و جالب آنکه هیچ‌گاه نبرد رودرروی آن‌ها را قضاوت نکرده است. ناظمی با قضاوت در دوئل جمعه‌شب، به رکورد ۱۲ بازی داوری برای تیم پرسپولیس می‌رسد که رکوردی منحصربفرد در دوران داوری او محسوب می‌شود.

سرخ‌پوشان پایتخت در حالی در ۱۱ مسابقه در طول ۵ سال اخیر با هدایت کوپال ناظمی به میدان رفته‌اند که بررسی آمار و ارقام نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها در ۷ قضاوت اخیر ناظمی توانسته‌اند برنده از زمین مسابقه بیرون بروند! در فصل جاری، ناظمی ۲ بار برای پرسپولیس سوت زده که در دوئل با شمس‌آذر، سرخ‌پوشان پایتخت ۲ بر یک برنده شدند و مقابل پیکان هم بردی ۲گله را به‌دست آوردند.

در مجموع قضاوت‌های کوپال ناظمی برای پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت در ۹ مسابقه از ۱۱ دیدار برنده شده‌اند و تنها شکست این تیم با قضاوت ناظمی در لیگ نوزدهم رقم خورده که آن‌ها در هفته بیست‌وهشتم برابر ذوب‌آهن با یک گل مغلوب شدند!

2102/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها