۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵
تعجب استقلالی ها از اقدام عجیب نساجی
بازدید:۶۸۷
اعضای تیم استقلال از اقدام نساجی در آستانه بازی جمعه متعحب شدند.
کد خبر : ۸۷۸۱۵

در شرایطی که حادثه برای بالگرد رئیس جمهور و همراهانش موجب شد تا وزارت ورزش و سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر را چند روز به تعویق بیندازند اما یک اقدام نساجی باعث تعجب اعضای تیم استقلال شد.


شاگردان الهامی روز یکشنبه تهران را به مقصد ساری ترک کردند تا یک روز زودتر در قائمشهر تمرین کنند و برای بازی سه شنبه آماده شوند اما با لغو بازی سه شنبه، اعضای تیم نساجی دوشنبه عصر به تهران بازگشتند و در تهران تمرینات خود را دنبال کردند. این در حالی است که اعضای نساجی دوباره امروز عازم ساری شده و سومین پرواز خود را برای یک مسابقه تجربه می کنند. شاگردان الهامی بعد از بازی با استقلال دوباره به تهران باز خواهند گشت. همین مضوع باعث تعجب اعضای استقلال شد که چرا تیم نساجی که میزبان بازی است به تهران بازگشته و دوباره قصد دارد راهی قائمشهر شود.

این اتفاق در حالی رخ داده که آلومینیوم اراک چند روز قبل برای جام حذفی به یزد رفت و بعد از بازی عازم کرمان شد و با وجود لغو بازی این تیم در همان استان کرمان باقی ماند تا برای بازی با گل گهر آماده شود. در واقع آلومینیومی ها نزدیک به ۷ روز است که در کرمان حضور دارند و به اراک برنگشته اند.

2102/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها