آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
بازدید:۶۳۲
صد آنلاین | به نقل از به نقل از  ایرنا، :یک فروند شناور صیادی به علت مواج بودن دریا و ناتوانی جهت بازگشت به ساحل به همراه سه سرنشین در منطقه رادیو دریا چالوس از طریق سامانه ۱۵۵۰ با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر ( MRCC ) تماس گرفت و اعلام اضطرار کرد.
کد خبر : ۸۷۶۵۴
 
به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از به نقل از  ایرنا، :یک فروند شناور صیادی به علت مواج بودن دریا و ناتوانی جهت بازگشت به ساحل به همراه سه سرنشین در منطقه رادیو دریا چالوس از طریق سامانه ۱۵۵۰ با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر ( MRCC ) تماس گرفت و اعلام اضطرار کرد.
 
 
 

وی افزود: مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر به محض دریافت پیام، بی درنگ با همیار ناجی منطقه اضطرار تماس گرفت و نسبت به اعزام آن به موقعیت تقریبی شناور مضطر برای عملیات جستجو و نجات اقدام کرد.
صادقی ادامه داد: شناور همیار ناجی پس از رسیدن به محل مورد نظر و اجرای عملیات جستجو، طی تماس با مرکز هماهنگی از پیدا شدن شناور مضطر به همراه سه نفر سرنشین آن در صحت و سلامت کامل و انتقال آنان به ساحل خبر داد.

سرپرست معاونت امور دریایی با قدردانی از تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر و همیار ناجی منطقه، یادآور شد: دریانوردان و مالکان شناورها به پیامک ها و اخطاریه های هواشناسی دریایی توجه کرده و ‌از هرگونه تردد دریایی در شرایط نامناسب جوی خودداری کنند.

 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها