آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۲
فوری/ وام 200 تا 500 میلیون تومانی کم سود | از این وام ویژه جا نمانید
بازدید:۲۱۶
بانک سرمایه یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که اخیرا طرح تسهیلات جدیدی به نام «نسیم پذیرندگان» را ارائه داده است. سقف این تسهیلات برای اشخاص حقیقی به 200 میلیون و برای حقوقی‌ها به 500 میلیون تومان می‌رسد.
کد خبر : ۸۷۶۵۲

افرادی که در بانک سرمایه سپرده جاری دارند و حداقل سه ماه میانگین حساب ایجاد کرده‌اند، امکان درخواست برای وام 200 میلیون تومانی این مجموعه را دارند. این وام به ضامن کسر از حقوق احتیاج ندارد و تنها داشتن جواز کسب و داشتن اعتبار شغلی برای دریافت آن‌ها کافی است. افراد متقاضی تسهیلات مذکور به منظور دریافت این وام باید رتبه اعتباری بین آ تا سی داشته باشند. سود این تسهیلات به 15 درصد می‌رسد و افراد بعد از دریافت آن تا حداکثر 36 ماه فرصت بازپرداخت دارند.
آغاز به کار بانک سرمایه و افتخارات آن

بانک سرمایه با استناد به ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی سال 1379 و ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران و همچنین قانون عملیات بانکداری بدون ربا سال 1347 از سال 1384 آغاز به کار کرد.

بانک سرمایه طی مدت فعالیت خود توانسته لوح سپاس پانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران 1397، نشان ویژه مدیریت بحران، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی، تندیس بلورین سرآمدی روابط عمومی، نشان ستاره شایستگی روابط عمومی و… را به دست آورد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها