آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۴
بشتابید/  وام قرض الحسنه ۳۰۰میلیون این  بانک با کارمزد ۲ درصد برای عموم
بازدید:۲۵۲
بانک رسالت یکی از بانک هایی است که برای پرداخت وام قرض الحسنه سود خیلی کمی دارد و از لحاظ اقتصادی به صرفه است
کد خبر : ۸۷۶۳۲

بانک رسالت یکی از بانک هایی است که برای پرداخت وام قرض الحسنه سود خیلی کمی دارد و از لحاظ اقتصادی به صرفه است …..برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

متقاضیان وام قرض الحسنه این فرصت طلایی را از دست ندهند

بانک رسالت یکی از بانک هایی است که برای پرداخت وام قرض الحسنه سود خیلی کمی دارد و از لحاظ اقتصادی به صرفه است و برای همین خیلی از مردم به آن علاقه دارند و به دنبال وام گرفتن از این بانک هستند .
وام قرض الحسنه بانک رسالت با کارمزد ۲درصدی تا سقف ۳۰۰میلیون تومان با افتتاح حساب قرض‌الحسنه و خواب سپرده‌ی حداقل ۳ماه و حداکثر ۶ماه قابل دریافت است.وام با کارمزد بانک رسالت حداکثر بازپرداخت ۶۰ماهه (برای سقف ۳۰۰میلیون تومان) دارد و به‌طور کلی مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام به خواب سپرده‌ بستگی دارد؛ یعنی هرچه خواب سپرده‌ی شما بیشتر باشد، بازپرداخت اقساط افزایش می‌یابد. به عنوان مثال در قبال هر ماه اضافه‌تر خواب سپرده، ۲ماه به بازپرداخت اقساط اضافه می‌شود.

برای دریافت وام با کارمزد رسالت نیاز به کسب معدل حساب است. کسب معدل برای حساب جاری یا پس‌انداز فرقی ندارد و با نگهداری سپرده و گردش پول، معدل حساب به شما تعلق می‌گیرد. همچنین به ازای هر یک ماه افزایش خواب سپرده، ۲۰درصد مبلغ سپرده را به امتیازات معدل حساب شما اضافه می‌کنند.

وام ۳۰۰میلیون تومانی بدون کارمزد بانک رسالت فقط یک تفاوت با وامی که پیش از این توضیح دادیم دارد. تفاوت این دو وام در کارمزد آن‌ها است؛ وام اول کارمزد ۴درصدی دارد و این وام بدون کارمزد است.
این وام بانک رسالت برای کسانی که مرجع تقلیدشان دریافت وام با کارمزد را دارای شبهه دینی اعلام کرده بودند یا خودشان علاقه‌مند به دریافت تسهیلات بدون کارمزد هستند بسیار مناسب است.

سقف این وام، ۳۰۰میلیون تومان و بدون کارمزد است. برای دریافت این وام نیاز به افتتاح حساب قرض‌الحسنه و خواب سپرده (حداقل ۳ماه) است. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها