۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۰
بازدید:۱۳۷
صد آنلاین | فردی۴۱ساله به همراه فرزند۱۳ ساله اش در سواحل شهر بنک این شهرستان غرق شدند.
کد خبر : ۸۷۵۶۱

به گزارش صد آنلاین، فرمانده انتظامی کنگان از غرق شدن فردی۴۱ساله به همراه فرزند۱۳ ساله اش در سواحل شهر بنک این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

 سرهنگ "حمیدرضا حبیبی"با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر غرق شدن ۳نفر در سواحل شهر "بنک"، بلافاصله ماموران کلانتری۱۳ شهر"بنک" برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند .

وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد ۳نفر برای شنا به پارک ساحلی شهر بنک رفته بودند که با ورود به منطقه ممنوعه و عدم آشنایی به فنون شنا دچار غرق شدگی می شوند.

سرهنگ حبیبی با بیان اینکه با حضور گروه های امداد و نجات سریعا افراد غرق شده از آب بیرون آورده می شوند و به بیمارستان امام خمینی شهر کنگان انتقال می یابند، اظهار داشت: متاسفانه تلاش پزشکان جهت احیای فرد۴۱ساله به همراه فرزند۱۳ساله اش مثمر ثمر واقع نشده و فوت می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان با ابراز تاسف از این سانحه خاطرنشان کرد: شنا در منطقه ممنوعه و به آب زدن بدون آگاهی از عمق آن و نداشتن مهارت کافی در فنون شنا از مهم ترین دلایل غرق شدن است که می طلبد شهروندان به توصیه ها و هشدارها توجه کافی کنند تا شاهد حوادث تلخ برای خانواده ها نباشیم.

 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها