آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۰
بازدید:۳۲۳
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند سرقت موتورسیکلت در تهران، خبر داد.
کد خبر : ۸۷۵۵۲

به گزارش صد آنلاین ،  سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع سرقت‌های سریالی موتورسیکلت در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی قرار گرفت. 

 

 

 

 

 

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، ۳ عضو یک باند سرقت موتورسیکلت در ساعات پایانی شب راهی معابر خلوت شده و پس از شناسایی موتورسیکلت اقدام به سرقت آنها کرده و از صحنه جرم متواری شدند. 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و شیوه‌های نوین کشف جرم متوجه شدند این سرقت‌ها توسط ۳ مرد جوان انجام شده و وسایل نقلیه مسروقه برای فروش به ملارد منتقل شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با روش‌های علمی و پلیسی مخفیگاه متهمان را در ملارد شناسایی کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

 وی افزود: کارآگاهان پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه‌های موردنظر شدند و ۳ مرد جوان را به عنوان سارق بازداشت کردند.

 سردار گودرزی گفت: متهمان پس از انتقال به اداره هفتم پلیس آگاهی هدف تحقیق قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر سرقت ۲۰ فقره سرقت موتورسیکلت در سطح معابر تهران اعتراف کردند.

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.


 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها