آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۵
طعنه سنگین جواد نکونام به منتقدانش
بازدید:۵۰۸
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امسال طرفداران همه جوره ما را شرمنده کردند و اگر بخواهم حرف دلم را بزنم، می‌گویم آنها برنده واقعی هستند.
کد خبر : ۸۷۵۰۵

سرمربی استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم گفت: امروز آماده بودیم تا به مازندران برویم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام کردند به خاطر اتفاقی که رخ داده، مسابقات به تعویق افتاده. طبق برنامه جدیدی که اعلام کردند روز جمعه باید به مصاف نساجی برویم. وضعیت تیم خوب است و تمرینات‌مان را منظم برگزار می‌کنیم. سه بازی بسیار حساس و مهم داریم که تکلیف یک فصل تلاش‌مان را مشخص می‌کند. دوست داریم آخر این قصه برایمان شیرین باشد چون سختی‌های زیادی کشیدیم ولی تا اینجا هم تیم عالی کار کرده و از تک تک بازیکنان و اعضای تیم تشکر می‌کنم.


نکونام ادامه داد: بارها گفتم، الان هم می‌گویم. بچه‌ها بالاتر از توان خود ظاهر شدند. در نقل و انتقالات تابستانی با تیم‌هایی که بسته شد، همه تصور می‌کردند استقلال بالاتر از جایگاه سوم نیاید ولی تیم بزرگی‌اش را نشان داد و ثابت کرد فقط پول و خرید ستاره، تعیین کننده نیست، بلکه مهم است شما یک تیم باشید که خدا را شکر استقلال امسال یک تیم بود. هوادار ما هم در فصل جاری بزرگی‌اش را نشان داد. امسال طرفداران استقلال همه جوره ما را شرمنده کردند و اگر بخواهم حرف دلم را بزنم، می‌گویم آنها برنده واقعی هستند. امسال در هیچ برهه‌ای ما را تنها نگذاشتند. حرف نزدند، عمل کردند. من خیلی چیزها از آنها یاد گرفتم. به همه درس معرفت دادند. مطمئنا در بازی‌های باقی‌مانده نیز کنارمان خواهد بود. فقط خدا کند شرمنده‌شان نشویم.

نساجی؟ تیم خوبی است
بازی با نساجی یکی از دیدارهای مهم فصل ماست. به نظر من نساجی تیم خیلی خوبی است. ساکت الهامی سرمربی این تیم هم جزو مربیان کاربلد فوتبال ایران است و همیشه احترام خاصی برای ایشان قایل هستم. نساجی تیم‌های با ریشه‌ای است و به نظرم قطعا در لیگ برتر می‌ماند. این آرزوی قلبی‌ام است چون همیشه با هواداران این تیم رابطه صمیمی داشته‌ام و خوشحالم قرار است دوباره همدیگر را ملاقات کنیم

رابطه عاطفی با هواداران؟ درکشان می‌کنم و از جنس خودشان هستم
این فصل همه جوره خاص بود. از روز اولی که به کمپ آمدند تا همین لحظه. اخیرا ویدئویی بعد از گل دوم تیم برابر ذوب آهن دیدم که به معنای واقعی تکانم داد و بغض کردم. من خودم هوادار فوتبال بودم. برای تماشای بازی‌های استقلال ساعت ها در راه بودم و ساعت‌ها هم در استادیوم می‌نشستم. هواداران را درک می‌کنم چون از جنس خودشان هستم. امسال با کاری که آنها کردند، مسئولیت من و تیم دو چندان شد.
 
به بازیکنان گفته‌ام به عشق هواداران بجنگید
یک روزهایی شاید خسته بودیم و نای کار نداشتیم ولی این هواداران بودند که انرژی می‌دادند. خیلی وقت‌ها جلوی کمپ می‌آیند. یکی می‌گوید از سیستان آمده یکی می گوید از مشهد و اهواز. از همه شهرها می‌آیند و این به خاطر بزرگی اسم استقلال است. به بازیکنانم بارها گفته ام فقط به عشق این هواداران بجنگید و به خاطر بزرگی نام استقلال. تا اینجا خیر بوده از اینجا به بعد هم انشالله خیر خواهد بود.

پیشکسوتان؟ شرمنده آنها هستم
من شرمنده آنها هستم. اعتقاد من این است که پیشکسوتان سرمایه استقلال هستند و باید کنار باشگاه باشند و از تجربیات‌شان استفاده شود. من روز اولی که آمدم گفتم استقلال نیاز به اتحاد و همدلی دارد. اگر می‌خواهیم موفق باشیم همه باید در کنار هم باشیم و جلوی آنها که می‌خواهند بین‌مان فاصله بیاندازند، بایستیم. خدا را شکر پیشکسوتان باشگاه خیلی خیلی همراه بودند و من باید اینجا از تک تک شان تشکر کنم.  همه جوره پشت من و تیم ایستادند و احترام خاصی برایشان قایل هستم. خیلی وقت ها حمایت‌شان کمک کرد و به تیم دلگرمی داد. بارها منت گذاشتند و به تمرین آمدند. خیلی نقش پررنگی در فصل جاری داشتند و قدردان آنها هستم.

21025/خ

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها