آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
پیام تسلیت کانون های بازنشستگی صندوق فولاد در پی شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی و هیئت همراه
بازدید:۲۵۷
صد آنلاین | کانون های البرز شرق ، فولاد خوزستان ، ذوب آهن اصفهان ، مازندران و فولاد اصفهان از مجموعه کانون های صندوق بازنشستگی فولاد در پیام های جداگانه ای شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب جمهوری اسلامی و هیئت همراه را تسلیت گفتند.
کد خبر : ۸۷۴۸۰

به گزارش صد آنلاین ، کانون های البرز شرق ، فولاد خوزستان ، ذوب آهن اصفهان ، مازندران و فولاد اصفهان در پیام های جداگانه ای شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب جمهوری اسلامی و هیئت همراه را تسلیت گفتند.

 رضوان و رحمت الهی بر این خادم امام رضا(ع) و همراهان شهید او باد.

شهادت رئیس جمهور مردمی  و همراهان ایشان به ویژه وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را در حادثه سقوط بالگرد به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تسلیت می گوییم.

آیت الله رئیسی در طول عمر با برکت خود و در مسئولیت های سنگین همواره با اخلاص به ملت بزرگ ایران خدمت نمود و شهادت در راه خدمت به مردم پاداش سالها مجاهدت خالصانه و صادقانه او بود.

رضوان و رحمت الهی بر این خادم امام رضا(ع)  و همراهان شهید او باد.

کانون بازنشستگان فولاد خوزستان

 


شهادت خادم الرضا(ع) آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور خدوم و پرتلاش و همراهان ایشان در حادثه سقوط بالگرد موجب تاسف و تاثر عمیق گردید.

نام و یاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی که همواره در راه خدمت به مردم به  ویژه محرومان مجاهدانه تلاش نمود و در همین راه نیز به شهادت رسید در خاطره مردم قدرشناس ما به ویژه بازنشستگان عزیز باقی خواهد ماند.

این ضایعه بزرگ را به رهبر فرزانه انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت می گوییم و برای شهدای خدمت این حادثه آرزوی علو درجات و رضوان الهی داریم.

 

کانون بازنشستگان البرز شرقی

 


شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور مردمی  و خستگی ناپذیر و همراهان ایشان به ویژه وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی را در حادثه سقوط بالگرد به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تسلیت عرض می کنیم.

آیت الله رئیسی همواره دغدغه مردم و مشکلات آنان را داشت و خدمات ایشان به اقشار مختلف به ویژه بازنشستگان عزیز فراموش نخواهد شد.

از خداوند متعال برای این سلاله زهرای اطهر(س) و همراهان ایشان رضوان الهی را مسالت می نمائیم.

 

کانون بازنشستگان فولاد مبارکه

 


حادثه تلخ و ناگوار سقوط بالگرد در آذربایجان شرقی که به شهادت آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور مردمی، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی منجر شد موجب تأسف و تأثر عمیق گردید.

آیت‌الله رئیسی در خدمت به آحاد جامعه به ویژه محرومان سر از پا نمی‌شناخت و همواره مدافع حقوق و معیشت بازنشستگان بود و قطعاً فقدان ایشان سخت و جانکاه است.

این ضایعه بزرگ را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت عرض نموده و برای شهدای والامقام این حادثه به ویژه آیت‌الله رئیسی آرزوی رضوان الهی و هم‌نشینی با اولیای الهی داریم.

کانون بازنشستگان البرز مرکزی (مازندران)

 

 

 

 

2111/ش

مهدی حسینی مغویان
نویسنده:
مهدی حسینی مغویان
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها