آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۵
بازدید:۱۴۵
صد آنلاین | مردی که طلاهای دخترش را سرقت کرده و با فروش آنها، مواد مخدر تهیه کرده بود درحالی ارتکاب جرم را پذیرفت که مدعی بود بخشی از پول ها را نیز برای بیمه خودرو و اقساط بانکی هزینه کرده است.
کد خبر : ۸۷۴۶۳

 

به گزارش صد آنلاین ،  روزنامه خراسان،در پی شکایت زن 30 ساله ای مبنی بر این که همه طلاهایش در منزل پدرش به سرقت رفته است،گروهی از افسران دایره تجسس با دستور سرگرد احسان سبکبار (رئیس کلانتری شفا)ماموریت یافتند تا تحقیقات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کنند.

 

در همین حال ماموران انتظامی با بررسی های مقدماتی به پدر زن جوان مظنون شدند و او را به کلانتری احضار کردند. این مرد میانسال که ابتدا سعی داشت خود را بی گناه جلوه دهد،وقتی متوجه شد که ماموران انتظامی حتی محل فروش طلاها را نیز می دانند،به ناچار لب به اعتراف گشود و راز سرقت طلاهای دخترش را فاش کرد.

او گفت: از 23 سال قبل به مصرف مواد مخدر روی آوردم  وبه همین دلیل هم از محل کارم اخراج شدم. بعد از این ماجرا به نگهبانی در مجتمع های مسکونی پرداختم ولی بازهم به خاطر اعتیاد نمی توانستم کارم را به درستی انجام دهم و بالاخره بیکار شدم. در این شرایط اختلافات خانوادگی دخترم نیز با همسرش آغاز شد و او سال گذشته در کشاکش قهر و آشتی به منزل من آمد تا مسیر قانونی را ادامه دهد. من هم که برای هزینه های اعتیادم درمانده بودم چشمم به طلاهای دخترم افتاد و در یک فرصت مناسب ،انگشتر او را سرقت کردم و به یک طلافروشی در بولوار ابوطالب فروختم اما وقتی همه 7 میلیون تومان را دود کردم دوباره وسوسه شدم تا بقیه طلاهایش را سرقت کنم. چیزی به عید نوروز باقی نمانده بود که گردنبند و دو النگوی دیگرش را نیز به همان طلافروشی قبلی بردم و به مبلغ 8 میلیون تومان فروختم که 5 میلیون آن را نقدی به من پرداخت و 3 میلیون هم به حساب بانکی ام واریز کرد .البته من فاکتور طلاهای دخترم را نیز سرقت کردم تا هنگام فروش دچار مشکل نشوم اما بخشی از این پول ها را برای پرداخت اقساط بانکی و بیمه خودرو هزینه کردم و بقیه را هم مواد مخدر خریدم.

درپی اعترافات صریح این مرد معتاد،مشخص شد که او حتی کارت ملی و گواهینامه دخترش را نیز به سرقت برده است که بررسی های پلیس در این باره ادامه یافت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها