آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
بازدید:۱۳۵
در دویست و بیست و هشتمین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه حملات پراکنده این رژیم به مناطق مختلف غزه و هدف قرار دادن مراکز غیرنظامی و مسکونی فلسطینی‌ها ادامه دارد.
کد خبر : ۸۷۴۵۵

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، منابع رسانه ای گزارش دادند که در حمله بامدادی جنگنده‌های صهیونیستی به مجتمع مسکونی در بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه چندین نفر شهید و زخمی شدند.

بیشتر بخوانید:

طوفان‌الاقصی| سرنگونی پهپاد آمریکایی در یمن

منابع محلی فلسطینی همچنین از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند.

حملات رژیم اسرائیل به کرانه باختری نیز همچنان ادامه دارد و در آخرین گزارش‌ها نظامیان صهیونیست با حمله به شهرک «سنجل» در شمال رام الله به خانه‌های تعدادی از شهروندان در این منطقه یورش بردند.


مهمترین تحولات روز عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

نیروهای اشغالگر اسرائیلی به شهرک «تقوع» در جنوب بیت لحم واقع در کرانه باختری یورش بردند.

نظامیان صهیونیست همچنین با حمله به شهرک «سنجل» در شمال رام الله به خانه‌های تعدادی از شهروندان در این منطقه یورش بردند.

بایدن نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه را انکار کرد

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا معتقد است که آنچه در غزه اتفاق می افتد نسل کشی نیست.!

بایدن در حالی بر عدم نسل کشی در غزه سخن می‌گوید که بر اساس جدیدترین آمار وزارت بهداشت غزه که روزانه منتشر می‌شود، تعداد شهدای غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۳۵ هزار و ۵۶۲ نفر و تعداد مجروحان هم به ۷۹ هزار و ۶۵۲ نفر رسیده است.

وی در عین حال بر حمایت از رژیم صهیونیستی برای سرکوب و نابودی رهبران مقاومت تاکید کرد.

نظامی صهیونیستی هدف تک‌ تیرانداز مقاومت قرار گرفت

گردان های القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که یک نظامی صهیونیستی در محور عملیاتی در شمال شرق اردوگاه جبالیا هدف تک‌تیرانداز رزمندگان این جنبش قرار گرفته است.

وقتی حزب‌الله رزیم اسرائیل را به «عصر حجر» برمی‌گرداند

امروز می‌بینیم که شمال اراضی اشغالی یعنی منطقه الجلیل به عصر حجر برگشته است؛ جایی که در اثر عملیات‌های حزب الله، این منطقه خالی از سکنه شده و شهرک نشینان صهیونیست از آن به مناطق امن در مرکز و جنوب فلسطین اشغالی گریخته‌اند تا به ۲۰۰ هزار شهرک نشین دیگری که فرار کرده بودند ملحق شوند.(+لینک)

هدف قرار گرفتن دو مرکز نظامی رژیم اسرائیل توسط حزب الله لبنان

حزب الله لبنان ویدیویی جدیدی را منتشر کرد که در پی آن دو مرکز نظامی «المالکیه» و «حدب البستان» ارتش رژیم صهیونیستی را در مرز با لبنان هدف حملات خود قرار داده است.

حزب الله از شهادت یکی از رزمندگان این جنبش خبر داد

مقاومت اسلامی لبنان از شهادت قاسم عفیف سقلاوی مقلب به"ملاک" یکی دیگر از رزمندگان این جنبش در «راه قدس» خبر داد.

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به ایلات اشغالی

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یک هدف حیاتی در بندر ایلات (أم الرشراش) را با دو فروند پهپاد هدف قرار داده است.

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: مجاهدین مقاومت اسلامی عراق در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگری و در راستای حمایت از مردم غزه و در پاسخ به قتل عام رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی اعم از کودکان، زنان و سالخوردگان، شب دوشنبه مطابق با ۲۰ / ۵ / ۲۰۲۴ هدف حیاتی در ایلات «ام الرشراش» را با دو فروند پهپاد هدف قرار داد.

در این این بیانیه بر تداوم این حملات برای درهم کوبیدن مواضع و مراکز استقرار دشمن تا توقف تجاوزات و رفع کامل محاصره علیه نوار غزه تاکید شده است.

هدف قرار گرفتن مقر فرماندهی لشکر ۹۱ پایگاه برانیت رژیم اسرائیل

حزب الله لبنان ویدیویی را منتشر کرد که در آن مقر فرماندگی لشکر ۹۱ پادگان برانیت ارتش رژیم صهیونیستی در مرز لبنان با فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

ورود پهپاد به جولان اشغالی

صهیونیست‌ها مدعی رهگیری پهپاد ناشناس، این بار در جولان اشغالی سوریه خبر دادند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها