آخرین اخبار
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۰
بازدید:۱۶۴۳
صد آنلاین | پیرحسین کولیوند در گفت و گویی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت عملیات جست و جوی سانحه سقوط بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه گفت: در حال انتقال پیکر شهدای مطهر به تبریز هستیم.
کد خبر : ۸۷۲۷۵

به گزارش صد آنلاین ، رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران درباره آخرین وضعیت عملیات جست و جوی سانحه سقوط بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیات همراه گفت: در حال انتقال پیکر شهدای مطهر به تبریز هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

پیرحسین کولیوند روز دوشنبه در گفت و گویی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت عملیات جست و جوی سانحه سقوط بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیات همراه گفت: در حال انتقال پیکر شهدای مطهر به تبریز هستیم.

وی ادامه داد: تیم‌های امدادی در حال انتقال اجساد مطهر شهدا از محل حادثه به سمت معراج شهدای تبریز هستند.

وی با بیان اینکه با انتقال پیکر شهدا عملا عملیات جست و جو به پایان خواهد رسید، اظهار داشت: از دیروز تمام تیم‌های متخصص جست و جوی هلال احمر در منطقه حضور پیدا کردند و حجم گسترده از نیروهای امدادی، جهادی، ارتش و سپاه در محل عملیاتی شدند.

به گفته او، اما با توجه به شرایط سخت جوی و باران و مه شدید با وجود گستردگی جست و جو نتوانستیم محل سقوط را پیدا کنیم تا اینکه حوالی ساعت پنج صبح امروز موفق به رویت محل سقوط شدیم.

منبع: ایرنا

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها