آخرین اخبار
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
بازدید:۱۷۵
صد انلاین | ضرب‌المثل، «زباله‌های یک نفر، گنج دیگری است» برای برخی از افراد حقیقت پیدا می‌کند. مردی اهل اورگان آمریکا، انبار متروکی را خرید که بعد مشخص شد، گنج واقعی است.
کد خبر : ۸۷۲۴۱

به گزارش صد آنلاین ،  «وید ونچرز» نام حساب کاربری شبکه اجتماعی مرد ۳۷ ساله‌ای است که به‌تازگی محتویات انباری با قیمت ۴۱۰ دلار خرید. صاحب این نوع انبارها معمولا به دلایلی که بیشتر مواقع نامشخص است، انبارهای خود را رها کرده و می‌روند و اجاره انبارها را نمی پردازند. پس از مدتی که انبار کاملا مطرود باقی می‌ماند، محتویات آن بدون اینکه کسی بداند، داخل آن چیست به خریداران فروخته می‌شود.

 

 

 

 

 

وید ونچرز هم بدون اینکه بداند داخل انبار چه چیزی هست، آن را خرید و وقتی درب انبار را باز کرد چیزی را دید که باور نمی‌کرد. انبار پر از صدها کالاهای شیک و لوکس، از جمله کفش‌هایی از برندهای گوچی و کچ بود و با یک برآورد ساده، ارزش محتویات انبار حدود ۷۰هزار دلار تخمین زده شد.

مردی  با خرید یک انبار متروک پولدار شد

وید همچنین کت‌هایی از جنس خز، کیف‌های دستی شیک و مد روز که هنوز برچسب‌هایشان کنده نشده بود و در جعبه‌ بودند در این انبار یافت که حدود ۸هزار دلار ارزش داشتند. ۳۰ درصد کالاها نو و دست‌نخورده بودند. این انبار متعلق به خانمی بود که به نظر می‌رسد یا اجاره انبار را دیگر نمی‌توانسته بپردازد یا فوت کرده است.

«وید» تصمیم گرفته که بخشی از کالاها را به خیریه بدهد و بخش دیگر آنها را بفروشد.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها