آخرین اخبار
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۵
بازدید:۳۱۹
صد آنلاین | فرماندار سابق آمریکایی گفت ممکن است حزب دموکرات طرحی مخفیانه برای برکناری بایدن داشته باشد و در انتخابات ۲۰۲۴ نامزد دیگری را به عنوان نماینده این حزب معرفی کند.
کد خبر : ۸۷۱۹۲

 

به گزارش صد آنلاین ، «جان کاسیچ» فرماندار سابق ایالت اوهایو از حزب جمهوری‌خواه گفت، ممکن است دموکرات‌ها طرحی برای جایگزینی «جو بایدن» داشته باشند و قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴، او را حذف کنند.

 

 

 

 

 

 

 

او گفت محبوبیت پایین بایدن در نظرسنجی‌ها و عملکرد ضعیف وی در سخنرانی‌های عمومی باعث شده حزب دموکرات به فکر جایگزین کردن او بیفتد.

این فرماندار سابق آمریکایی در گفت‌وگو با یک تلویزیون آمریکایی دموکرات گفت: «کم‌کم دارم فکر می‌کنم که واقعاً ممکن است بایدن نامزد حزب دموکرات (در انتخابات امسال) نباشد. اوضاع اقتصاد خراب است و مردم باور ندارند که بایدن بتواند آن را اصلاح کند.»

کاسیچ که در گذشته به حزب جمهوری‌خواه وابسته بود اما در انتخابات ۲۰۲۰ از بایدن حمایت کرد، در واکنش به اظهار تعجب مجری برنامه نسبت به این اظهارات، گفت: «نظرسنجی اخیر سیه‌نا را ببینید، مردم در آن گفته‌اند که فکر نمی‌کنند بایدن توان اصلاح اقتصاد را داشته باشد و طرفداری بیشتری از ترامپ کرده‌اند... (شرکت‌کنندگان در نظرسنجی) شک دارند که بایدن به اندازه ترامپ توانمند باشد.»

اخیراً نظرسنجی مشترک نیویورک‌تایمز و کالج سیه‌نا نشان داد که دونالد ترامپ در پنج ایالت از ۶ ایالت سرنوشت‌ساز آمریکا از بایدن پیشتاز است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها