آخرین اخبار
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۴۶
بازدید:۹۷
صد انلاین | تحقیقات جنایی برای مشخص شدن سرنوشت زنی جوان که پدرش ناپدید شدن او را به مراجع قضایی اطلاع داده است، آغاز شد.
کد خبر : ۸۷۱۷۸

به گزارش صد آنلاین ، مرد میانسالی در روزهای گذشته با مراجعه به یکی از مقرهای انتظامی پلیس تهران بزرگ از ناپدید شدن دخترش خبر داد و با طرح شکایتی از دامادش او را متهم به دخالت در این اتفاق کرد.

 

 

 

 

 

 

مرد میانسال گفت: دخترم چند روز یا ستکه ناپدید شه است. او مدتی است ازدواج کرده و سعی کردم از دامادم در مورد دخترم خبر بگیرم؛ اما او مدعی است از سرنوشت دختر جوانم بی‌اطلاع است.
با ثبت نام در بیت پین، شانس برنده شدن یک بیت کوین و ۳ اتریوم رو از دست نده!!

بازپرس حمیدرضا کیاستی پس از بررسی گزارش پلیس و شنیدن اظهارات شاکی پرونده دستور احضار همسر زن گمشده را صادر کرد.

به این ترنیب ماموران پلیس مرد جوان را به مقر پلیس احضار کردند و او در تحقیقات گفت: ۶ ماه قبل از طریق اقوام با همسرم آشنا شدم و بعد از مدتی با هم ازدواج کردیم. اختلافی با همسرم نداشتم و او روز حادثه برای رفتن به آرایشگاه خانه را ترک کرد،‌ البته بعد متوجه شدم طلاهایش را هم با خود برده است. بعد از آن روز دیگر از او خبری ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی برایش افتاده است. من هم درخواست رسیدگی دارم تا از سرنوشت همسرم مطلع شوم.

در پی این اظهارات مرد جوان بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی دستور تحقیقات برای رازگشایی از سرنوشت زن ناپدید شده را صادر کرد.

منبع: انتخاب

4561/ی

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها