۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۷
بازدید:۲۱۴
۷ بازیکن پرسپولیس، سپاهان و نساجی در این فصل در همه تورنمنت‌ها موفق به گلزنی شدند.
کد خبر : ۸۷۱۴۶

۳ تیم پرسپولیس، سپاهان و نساجی تیم‌هایی بودند که در هر ۳ تورنمنت لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی بازی کردند. تراکتور هم دیگر تیمی بود که در همه این رقابت‌ها حضور داشت ولی این تیم در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شکست خورد و از گردونه بازی‌ها کنار رفت. در مجموع این ۳ رقابت، ۷ بازیکن موفق شدند که در همه این رقابت‌ها گلزنی کنند. نکته جالب توحه اینجاست که از این ۷ نفر، ۶ بازیکن یا در پرسپولیس بازی می کنند و یا سابقه پوشیدن پیراهن این تیم را دارند.


فرشاد احمدزاده، رضا اسدی و رامین رضاییان ۳ ستاره سپاهان هستند که در همه این رقابت‌ها موفق به گلزنی شدند. این ۳ بازیکن سابقه بازی برای پرسپولیس را در کارنامه دارند و زمانی پیراهن این تیم را می پوشیدند. مهدی ترابی، اوستون اورونوف و عیسی آل‌کثیر ۳ ستاره فعلی پرسپولیس هستند که در همه رقابت‌ها گلزنی کردند. البته آل کثیر دو گلش در لیگ قهرمانان آسیا را با پیراهن سپاهان به ثمر رساند و اورونوف هم با پیراهن نوفباخور موفق به گلزنی در لیگ قهرمانان شد.

تنها بازیکنی که موفق شد در همه رقابت‌ها گلزنی کند ولی سابقه بازی برای پرسپولیس را ندارد، مهدی هاشمی‌نژاد وینگر تکنیکی و آینده دار تراکتور بود که موفق شد هم در بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کند و هم در لیگ و جام حذفی برای تراکتور گلزنی کرد. همچنین شهریار مغانلو مهاجم سابق پرسپولیس و فعلی سپاهان هم این فرصت را دارد تا با گلزنی در نیمه نهایی جام حذفی و یا بازی فینال در صورت صعود سپاهان، به این جمع اضافه شود.

21025/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها