آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۵
بازدید:۱۴۷
صد انلاین | نماینده صومعه‌سرا گفت: بیش از ۱۳۰ خانه در حادثه آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم شفت از بین رفتند؛ اکنون خانوارها در چادر به‌سر می‌برند. آیا ما گیلانی‌ها خدایی نداریم؟ چرا به وضعیت مردم توجه نمی‌شود؟!
کد خبر : ۸۷۱۳۶
 

به گزارش صد آنلاین ، نماینده صومعه‌سرا گفت: بیش از ۱۳۰ خانه در حادثه آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم شفت از بین رفتند؛ اکنون خانوارها در چادر به‌سر می‌برند. آیا ما گیلانی‌ها خدایی نداریم؟ چرا به وضعیت مردم توجه نمی‌شود؟!

 

 

 

 

کاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳) مجلس شورای اسلامی با اشاره به آتش سوزی امامزاده ابراهیم گیلان گفت: جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل خراسان رضوی را تسلیت می‌گویم اما در آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم شفت که همه سازه‌ها چوبی بودند، خسارت زیادی وارد شد؛ اکنون یک ماه و نیم از این حادثه می‌گذرد.

نماینده صومعه‌سرا در ادامه با بیان این‌که بیش از ۱۳۰ خانه در حادثه آتش‌سوزی امامزاده ابراهیم از بین رفتند، یادآور شد: اکنون خانوارها در چادر به‌سر می‌برند. آیا ما گیلانی‌ها خدایی نداریم؟ چرا به وضعیت مردم توجه نمی‌شود؟ انتظار داریم تیمی از مجلس شورای اسلامی ابعاد این موضوع را دنبال کرده و گزارشی تهیه کند.

عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر دلخوش گفت: کمیسیون عمران به این مساله با جدیت ورود کرده و اکنون که خانه‌های مردم خراب شده و آن‌ها پناهی ندارند باید فکری برای این موضوع صورت گیرد.

 

 
منبع: ایلنا
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها