آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۸
بازدید:۳۶۸
صد آنلاین | فرمانده انتظامی البرز از دستگیری یکی از اوباش سابقه‌دار و شناخته‌شده محله حصارک کرج توسط مأموران سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز خبر داد.
کد خبر : ۸۷۱۳۱
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار حمید هداوند روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی بر ایجاد ناامنی از طریق قدرت نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم عمومی توسط یکی از اشرار شناخته شده محله حصارک، تیمی ویژه برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری نامبرده در سازمان اطلاعات پلیس البرز تشکیل شد.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: با توجه به اینکه متهم از تحت تعقیب قرار داشتنش مطلع بوده به صورت دائم نقل مکان می‌کرد، ماموران پس از چندین شبانه روز کار اطلاعاتی دقیق موفق به شناسایی مخفیگاه او شده و در یک عملیات غافلگیرانه در نیمه‌های شب او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه عرضه اندام به اراذل و اوباش را نخواهد داد، گفت: با تشکیل پرونده این متهم نیز به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار هداوند در پایان به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم هشدار داد و گفت: استان البرز جای مناسبی برای قدرت نمایی و قلدری اوباش نیست و هر کسی که بخواهد از این طریق امنیت مردم را با مخاطره روبه رو کند، شک نداشته باشید که با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهد شد.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها