آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۸
بازدید:۲۰۵
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف احتکار بیش از ۳۳ تن مواد خوراکی خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
کد خبر : ۸۷۰۸۱

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار احتکار کالا در محدوده بازار تهران شدند.

 

 

 

 

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری مواد خوراکی در انباری در چهار راه مولوی تخلیه و دپو شده است که کالاها توسط وانت به این مکان منتقل و سپس توزیع می‌شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند و مشخص شد این محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نشده و مقادیر انبوهی کالاهای اساسی از نوع قند و شکر و برنج و روغن در محل دپو شده است.

سرهنگ افشاری بیان کرد: طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی مربوط به سالهای گذشته است و مطابقتی با کالاهای مکشوفه ندارد یعنی این کالاها فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی هستند.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد محل ۱۴۰۰ کیلوگرم قند ، ۱۲۷۳۰ کیلوگرم برنج هندی، ۱۰۰۸۰ کیلوگرم روغن نباتی و ۱۰۹۴۰ کیلوگرم شکر بوده است.

وی با بیان اینکه این انبار پلمب و برای متهمین پرونده قضایی مربوطه تشکیل شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند.

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها