آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۴
بازدید:۲۰۵۴
صد انلاین | رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: یک جوان که به دلیل تنه به تنه شدن با یک پسر ۱۸ ساله با او درگیر و وی را به قتل رسانده بود، در همان ساعت اولیه پس از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر : ۸۷۰۷۳

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ حکمت اله شجاعی روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خیابانی در محله ولدآباد شهرستان کرج، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

وی افزود: بررسی‌های اولیه عوامل گشت کلانتری ۴۴ شهرستان کرج حکایت از این داشت که در این رویداد دو جوان حین تردد در پیاده رو به دلیل تنه به تنه شدن با یکدیگر درگیر شده‌اند که در نتیجه یکی از طرفین مقتول ۱۸ ساله را با ضربات چاقو به قتل رسانده و متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: بلافاصله تحقیقات میدانی و تخصصی پلیس آگاهی آغاز و در کمتر از چند ساعت هویت و مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی این متهم ۲۱ ساله دستگیر می‌شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاتل در تحقیقات تکمیلی به صراحت به ارتکاب قتل به دلیل تنه به تنه شدن با مقتول اعتراف کردکه با تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

4561/ب

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها