آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۶
بازدید:۲۲۹
صد آنلاین | جنگ در غزه در حالی وارد روز دویست و بیست و شش شد که حملات رژیم صهیونیستی به غزه همچنان ادامه دارد و در حمله به اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، ۲۰ نفر شهید و ده‌ها نفر دیگر مجروح و مفقود شده‌اند.
کد خبر : ۸۶۹۹۴

به گزارش صد آنلاین ، ۲۲۶ روز از جنگ خونین در غزه می‌گذرد، حملات رژیم صهیونیستی به غزه همچنان ادامه دارد و در حمله به اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، ۲۰ نفر شهید و ده‌ها نفر دیگر مجروح و مفقود شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

منابع محلی فلسطینی از درگیری‌های شدید بین مبارزان فلسطینی و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند.

وزارت بهداشت غزه دیروز جمعه اعلام کرد که تعداد شهدای غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۳۵ هزار و ۳۸۶ نفر و تعداد مجروحان هم به ۷۹ هزار و ۳۶۶ نفر رسیده است.

این وزارتخانه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته، ۹ مورد کشتار در نوار غزه مرتکب شد که در نتیجه آن ۸۳ نفر شهید و ۱۰۵ نفر دیگر هم مجروح شدند.

مهمترین تحولات روز ۲۲۶ عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

کشته شدن ۲ نظامی دیگر صهیونیست

ارتش رژیم اسرائیل به خانواده‌های دو تن از نظامیان خود خبر داد که آن‌ها دیروز در جنوب نوار غزه کشته شده‌اند و علاوه بر این دو کشته، سه تن دیگر از جمله یک افسر زخمی شده‌اند.

اذعان صهیونیست‌ها به ضعف این رژیم در برابر مقاومت

آوی دیختر، وزیر کشاورزی رژیم اسرائیل در چرایی اصرار این رژیم بر تداوم حملات به نوار غزه و کنترل این منطقه گفت که «بدون سیطره بر غزه ما نمی‌توانیم به اهداف خود برسیم؛ برای اینکه این کار به ما اجازه می‌دهد، از موضع قدرت وارد مذاکرات بشویم.»

این اظهارات وزیر صهیونیست تأیید تحلیل ناظران و تحلیلگران است که می‌گویند رژیم اسرائیل بعد از نزدیک به هشت ماه جنگ علیه نوار غزه نه توانسته حماس را حذف یا قدرتش را تضیف کند و نه توانسته است اسرای صهیونیست دربند مقاومت را آزاد کند و به همین دلیل، علی رغم موافقت حماس با آتش بس، به رفح حمله زمینی را شروع کرد و این علی رغم مخالفت‌های داخلی و خارجی و نیز بین المللی است.

حملات توپخانه حزب الله به مواضع ارتش صهیونیستی

حزب الله لبنان اعلام کرد که مواضع ارتش رژیم اسرائیل در پایگاه نظامی «الراهب» در الجلیل اعلی را با توپخانه هدف قرار داده است.

بمباران اطراف بیمارستان «کمال عدوان» در شمال غزه

منابع خبری از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مجاور بیمارستان کمال عدوان واقع در شمال نوار غزه خبر دادند.

بر اساس ویدیوهای منتشر شده دود غلیظی در پی این حمله در آسمان این منطقه قابل مشاهده است.

تداوم درگیری در رفح

منابع محلی فلسطینی از درگیری‌های شدید بین مبارزان فلسطینی و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه خبر دادند.

ایلات اشغالی بار دیگر هدف مقاومت عراق قرار گرفت

مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی جدید به یک هدف حیاتی در أم الرشراش (إیلات اشغالی) واقع در جنوب فلسطین اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه و با انتشار ویدیویی مسئولیت حمله پهپادی بامداد امروز به ایلات اشغالی را بر عهده گرفت و آن را در واکنش به جنایت صهیونیست ها در حق کودکان، زنان و سالخوردگان دانست.

در این بیانیه بر تداوم این حملات برای درهم کوبیدن مواضع دشمنان تاکید شده است.

تداوم حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه

در بمباران رژیم صهیونیستی به منزل مسکونی در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه، ۲۰ نفر شهید و ده‌ها نفر دیگر مجروح و مفقود شدند.

منابع خبری همچنین از شهادت ۶ نفر در بمباران منزلی نزدیک مسجد السلام در محله الدرج در شرق شهر غزه خبر داد.

بر اساس این گزارش، در بمباران رژیم صهیونیستی به مدرسه‌ای در محله الدرج در شرق شهر غزه سه نفر شهید و چندین نفر زخمی شدند.

رسانه‌ها همچنین از حملات توپخانه‌ای گسترده به چندین مناطق در جبالیا و بیت‌لاهیا و اطراف بیمارستان کمال عدوان در شمال نوار غزه خبر دادند.

الجزیره گزارش داد که توپخانه‌های رژیم صهیونیستی چندین مناطق در شرق و مرکز شهر رفح در جنوب نوار غزه را گلوله باران کردند.

رسانه عبری: جنگ با حزب الله نقاط ضعف اسرائیل را هویدا کرد

یک روزنامه عبری زبان در مقاله‌ای تحلیلی اعتراف کرد، حملات اولیه حزب الله برای مشخص شدن نقاط ضعف اسرائیل بوده و اکنون این جنبش از این نقاط ضعف کمال استفاده را می‌برد.

درگیری شدید اطراف دفتر نتانیاهو

پلیس رژیم صهیونیستی اجازه عبور معترضان را به سوی دفتر نخست وزیری این رژیم در قدس نداد و با شماری از آنها درگیر شد.

رسانه‌های عبری اعلام کردند درگیری در اطراف مقر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در قدس هر لحظه شدیدتر می‌شود.

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها