آخرین اخبار
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۰
بازدید:۱۲۵
صد آنلاین | در جریان حمله امروز اسرائیل به یک آپارتمان مسکونی در مرکز نوار غزه تاکنون ۱۷ نفر به شهادت رسیدند.
کد خبر : ۸۶۹۸۲

به گزارش صد آنلاین ،  در این حمله یک آپارتمان در اردوگاه النصیرات در مرکز غزه هدف قرار گرفت. در گزارش اولیه از این جنایت اعلام شده بود که ۱۷ غیرنظامی از جمله چند زن و کودک شهید شدند.

 

 

 

 

 

 

 

همچنین در حملات دیروز ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه ۶۴ فلسطینی به شهادت رسیدند و صدها نفر دیگر نیز زخمی شدند.  به گزارش ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز دیروز در جدیدترین آمار خود از افزایش شهدای فلسطینی به ۳۵ هزار و ۳۸۶ نفر خبر داد. این وزارتخانه در نوار غزه روز شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر جنایات رژیم صهیونستی، ۸۳ فلسطینی شهید و ۱۰۵ نفر دیگر مجروح شدند.

این بیانیه افزود: با احتساب این شهدا و زخمی ها، شمار شهدای فلسطین در نوار غزه از ابتدای حمله رژیم اسرائیل علیه ساکنان این منطقه، به ۳۵ هزار و ۳۸۶ نفر و شمار مجروحان به ۷۹ هزار و ۳۶۶ نفر رسید. منابع خبری روز شنبه نیز گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی از شب گذشته به حملات خود به مناطق مختلف شمال، مرکز و جنوب نوار غزه ادامه می دهد و در پاسخ، رزمندگان مقاومت فلسطین در حال نبرد با نظامیان این رژیم در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه و شهر رفح در جنوب این منطقه هستند و تلفات و خسارت‌هایی به آنها وارد کرده‌اند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها