۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۰
بازدید:۲۹۸۵
صد انلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال خبرداد.
کد خبر : ۸۶۹۷۹

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی متوجه شدند که افرادی در فضای مجازی اقدام به خرید و فروش موتورسیکلت سنگین غیرمجاز کرده‌اند. در همین راستا و باتوجه به اینکه تردد انواع موتورسیکلت سنگین با حجم بالای ۲۵۰ سی‌سی در معابر عمومی ممنوع است ، کارآگاهان این پلیس با حضور درمحل فروش این موتورها در خیابان هلال احمر نسبت به بازدید از محل اقدام کردند.

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه ماموران با مجوز قضایی از محل بازدید کردند، گفت: در بررسی اولیه مشخص شد که موتورسیکلت‌های موجود فاقد اسناد و مدارک گمرکی بوده و کلیه ارکان موتورسیکلت نیز مخدوش است. در ادامه مالکین نیز از ارائه اسناد و مدارک گمرکی اظهار عجز کردند. همچنین تحقیقات تکمیلی نشان داد که موتورسیکلت‌ها به شکل قطعه‌قطعه و قاچاق وارد کشور شده و در داخل تجهیز و نصب شده است.

افشاری با بیان اینکه موتورهای کشف شده شامل دو دستگاه موتورسیکلت سنگین cb۱۳۰۰ قاچاق به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال بود، گفت:‌ در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و به همراه متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: ایسنا

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها