۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۵۷
بازدید:۱۸۶
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از بازداشت هفت نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز همراه با کشف سلاح و مهمات در این شهرستان خبر داد.
کد خبر : ۸۶۹۶۷

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از بازداشت هفت نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز همراه با کشف سلاح و مهمات در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

سرهنگ کیومرث کشوری شنبه اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره تیراندازی در مراسمات و درب منازل در سطح شهرستان، موضوع شناسایی عامل یا عاملان تیراندازی در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری و پاسگاه‌ها با محوریت پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند هفت نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز را در اردیبهشت ماه سال جاری شناسایی و پس از هماهنگی قضایی آنها را در مخفیگاه دستگیر کنند. فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان ۹ قبضه انواع سلاح جنگی و ۱۰ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط گردید گفت: متهمان در بازجویی پلیسی به ۶ فقره تیراندازی درب منازل و یک فقره تیراندازی منجر به جرح یکی از شهروندان اعتراف کردند. وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطرنشان کرد: پلیس با افرادی که به هر نحو مخل نظم و امنیت شهروندان باشند بدون اغماض برخورد خواهد کرد. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها