۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵
بازدید:۴۴۹
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲ هزار ثوب البسه قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۱۳ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.
کد خبر : ۸۶۸۸۶
 

به گزارش صد آنلاین، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد:  با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل فروش البسه قاچاق در محدوده شمال تهران شدند.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری البسه، کفش و کیف خارجی قاچاق در فروشگاهی در شمال تهران دپو و نگهداری می شود.

سرهنگ افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس در بازرسی مشاهده می نمایند محل یک فروشگاه البسه بوده که مقادیری کفش و پوشاک خارجی در محل دپو و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی است.

 

این مقام انتظامی گفت: کالاها شامل  تعداد 330 جفت کفش و 1600 ثوب پوشاک و 150 عدد کیف خارجی قاچاق برند بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 13 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: ورود کالای قاچاق و ارز به کشور باعث ورشکستگی کارخانجات و بیکار شدن کارگران ایرانی می‌شود.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها