آخرین اخبار
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
گزینه مدنظر استقلال اروپایی می شود؟
بازدید:۹۶۵
به نظر می‌رسد قضیه حضور مهدی قایدی در فوتبال اروپا همچنان مد نظر قرار دارد.
کد خبر : ۸۶۸۷۵

اواخر زمستان سال گذشته بود که یکی از مجریان شبکه ابوظبی اسپرت مدعی شد نمایش خوب مهدی قایدی در اتحاد کلبا و همچنین جام ملت‌های آسیا با تیم ملی ایران موجب شده که چند تیم اروپایی به طور ضمنی برای جذب او ابراز تمایل کنند و در آینده نزدیک مذاکرات رسمی آغاز خواهد شد.


همین مجری ظهر روز جمعه در برنامه خود که به بررسی لیگ حرفه‌ای امارات اختصاص دارد، مدعی شد در روزهای قبل گروهی برای تماشای بازی‌های قایدی به امارات آمده و در ورزشگاه نیز حضور یافته بودند. طی روزهای گذشته و در اواسط فروردین شایعه شد که دو تیم از بلژیک و پرتغال می‌خواهند مهدی را جذب کنند اما نکته اینجاست که ملی‌پوش اسبق استقلال خودش در حال حاضر به عنوان بازیکن قرضی برای اتحاد کلبا توپ می‌زند و اگر هر باشگاهی تمایل به جذب او داشته باشد باید با شباب الاهلی امارات مذاکره کند. باشگاهی که در اواخر تابستان سال ۱۴۰۰ قایدی را به خدمت گرفت و ا او قراردادی ۵ ساله امضا کرد که تابستان امسال، سال سوم آن به پایان می‌رسد و هنوز دو فصل دیگر از آن باقی مانده است.

بسیاری از کارشناسان فوتبال ایران معتقدند مهدی قایدی استعداد و شایستگی بازی در اروپا را دارد و اگر چنین اتفاقی برایش رخ بدهد، قطعاً شرایط بهتری از نظر فنی برایش ایجاد خواهد شد. البته تا وقتی مذاکرات به صورت رسمی انجام نشود، نمی‌توان با قاطعیت صحبت کرد و همه چیز را تمام شده دانست.

32015/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها