آخرین اخبار
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۶
چه چیزی باعث حذف تراکتور شد؟
بازدید:۱۱۴
بهترین موقعیت گلزنی تراکتور به مس رفسنجان را رحمان جعفری در دقیقه ۷۷ و از روی نقطه پنالتی به آسمان زد تا آه از نهاد تبریزی‌ها برآید!
کد خبر : ۸۶۸۷۰

تراکتور تبریز در هفته‌های گذشته نتایج بسیار خوبی با حمید مطهری سرمربی جدید خود گرفته و کم کم شکست‌های دوران خمس را فراموش کرده بود که ناگهان بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از راه رسید.


تراکتوری‌ها در مصاف با شاگردان محرم نویدکیا شروع خوبی داشتند و درنیمه اول و دوم بازی مالکانه ای ارائه دادند. با این وجود موقعیت‌های تیم تبریزی یکی پس از دیگری خراب شد تا اینکه حمید مطهری تصمیم به تعویض گرفت و امیرحسین حسین زاده را به جای گوستاوو واگنین در دقیقه ۷۰ به زمین فرستاد.

وینگر سابق استقلال بلافاصله پس از ورود به زمین یک پنالتی به سود تیم تراکتور گرفت که ابتدا ریکاردو آلوس ستاره شماره ۱۰ تبریزی‌ها توپ را برداشت اما ...

لحظاتی بعد رحمان جعفری پشت ضربه پنالتی ایستاده و آن را خراب کرد تا در ادامه تراکتور در وقت‌های اضافی گل خورده و از این رقابت‌ها کنار برود. ماجرا اما چه بود؟

در آخرین تمرین تیم تراکتور، حمید مطهری تمرین پنالتی زدن را انجام داده بود. از قضا هر بازیکن ۳ پنالتی زده بود که رحمان جعفری هر ۳ پنالتی خود را گل کرده و ریکاردو آلوس چپ پا هر ۳ ضربه‌اش را از دست داده بود. برهمین اساس رحمان جعفری در دقیقه ۷۷ توپ را برداشت که پنالتی بزند اما ضربه‌اش، با بی دقتی از بالای دروازه حامد لک به بیرون رفت.

2105/خ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها