۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵
ارتباط یک شکست و آینده این پرسپولیسی
بازدید:۳۶۸
پرونده حضور یحیی گل‌محمدی در تیم تراکتور نیمه تمام ماند و به نظر این پروسه بایگانی خواهد شد.
کد خبر : ۸۶۸۶۹

بعد از خداحافظی پاکو خمس با تراکتور و حضور محمد نصرتی در راس کادر فنی تراکتور این باشگاه از اعلام نام یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید خبر داد. اما پیش از حضور یحیی گل‌محمدی در تراکتور، حمید مطهری با این باشگاه قرارداد بست و اینطور گفته شد تا آمدن یحیی به تبریز حمید مطهری دستیار اول او سرخپوشان را هدایت خواهد کرد.


با وجود این اعلام یحیی گل‌محمدی به تراکتور نیامد و این تیم بعد از اینکه شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داد، در جام حذفی هم بخت قهرمانی‌اش از دست رفت. حالا تماشاگران تراکتور از حمید مطهری و زنوزی انتقاد کرده اند. در پی این انتقادات زنوزی اعلام کرده سهام باشگاه را واگذار می‌کند و به نظر در این تصمیم جدی است تا جایی که تاریخ واگذاری سهام را هم مشخص کرده است.

در صورت ادامه اداره تراکتور توسط زنوزی به نظر می‌رسد حمید مطهری شانسی برای هدایت تیم به عنوان سرمربی نداشته باشد و حضور او در جمع سرخپوشان تبریزی به شرطی ادامه خواهد داشت که یحیی گل‌محمدی پا به تبریز بگذارد. اتفاقی که در هفته‌های پایانی فصل جاری رخ نداد و به نظر می‌رسد مشکلات یحیی برای ادامه مربیگری لیگ برتر فراتر از مشکلات شخصی باشد. او اگر با کوهی از مشکلات شخصی هم همراه بود می‌توانست تا پیش از دیدار با مس رفسنجان خود را به تبریز برساند و موجب شود که تیم تراکتور در مسیر قهرمانی جام حذفی حرکت کند.

21025/ک

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها