۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۶
بازدید:۹۱۳
صد آنلاین | رئیس اورژانس کرمان از جان باختن ۲کودک در واژگونی وانت در محور زرند ـ کرمان خبر داد و گفت: حال یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز وخیم است.
کد خبر : ۸۶۷۳۷

به گزارش صد آنلاین ، رئیس اورژانس کرمان از جان باختن ۲کودک در واژگونی وانت در محور زرند ـ کرمان خبر داد و گفت: حال یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز وخیم است. سیدمحمد صابری از واژگونی وانت مزدا در محور زرند به کرمان خبر داد و اظهار داشت: ساعت 12:07 ظهر امروز جمعه 28 اردیبهشت ماه گزارش واژگونی وانت مزدا دوکابین در محور زرند به کرمان اعلام شد.

 

 

 

 

 

 

 وی با بیان اینکه این حادثه در محور زرند به کرمان بعد از پل تاج آباد رخ داده است، افزود: بلافاصله 3 تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند. رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه در این حادثه 2 کودک پسر 6 و 10 ساله به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند، ادامه داد: در این حادثه 2 مرد، 1 زن و 2 کودک با رده سنی 12 الی 47 سال نیز مصدوم شدند. وی با بیان اینکه 5 مصدوم این حادثه بعد از رهاسازی و اقدامات درمانی مناسب توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان سینا زرند منتقل شدند، گفت: حال عمومی یکی از مصدومان این حادثه که یک پسر 14 ساله است، وخیم گزارش شده است.

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها