آخرین اخبار
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۰
بازدید:۴۹۴۳
صد آنلاین | رئیس کمیته گردشگری و کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: چمران به عنوان یک متخصص در بین همه گروه‌ها مطرح است و بار سنگینی بر دوش ایشان قرار گرفته است.
کد خبر : ۸۶۷۱۶

به گزارش صد آنلاین ، سید احمد علوی با بیان اینکه چمران به عنوان یک انسان متخصص و با تجربه در حوزه مدیریت شهری بالاتر از تمام جریانات سیاسی به شهر به عنوان محلی برای خدمت به مردم نگاه می‌کند، اظهار کرد: ایشان به عنوان یک متخصص در بین همه گروه‌ها مطرح است و بار سنگینی بر دوش ایشان قرار گرفته است؛ چراکه باید تمام این مسائل را مدیریت کند و مسائل شهر نیز روی زمین نماند.

 


 

واکنش علوی به حواشی سخنان مهدی چمران در شورای شهر تهران

 


وی با بیان اینکه ایشان به اذعان تمام بزرگان در تمام دوره‌ها توانسته نقش ریاست شورا را به خوبی ایفا کند، یادآور شد: ایشان سر لیست اصول‌گرایان در دوره دوم، سوم، چهارم و ششم مدیریت شهری بوده و این نشان می‌دهد که به عنوان بزرگتری که در حوزه شهری صاحب‌نظر است بین تمام اصول‌گرایان پذیرفته شده است.

 


عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه مهدی چمران همواره سعی کرده از تخصص خود برای حل مشکلات شهر استفاده کند، تصریح کرد: ایشان به عنوان بزرگتر اصول‌‎گرایان در این چند دوره مورد تأیید بوده و تلاش کرده از این اقبال و محبوبیت به نفع شهر استفاده کند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها