۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵
بازدید:۲۰۴
صد انلاین | رئیس فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان با تأکید بر اینکه نتانیاهو در رفح هم به هیچ چیز نمی‌رسد و صهیونیست‌ها در همه اهداف خود در غزه شکست خورده‌اند، گفت: نابودی رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است.
کد خبر : ۸۶۶۴۱

مقام حزب‌الله: نتانیاهو در رفح هم به چیزی جز شکست نمی‌رسدبه گزارش صد آنلاین ، «محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اظهار داشت: مقاومت بازوی دشمن اسرائیلی را پیچانده و آن را از پا درآورده است.

 

 

 

 

محمد رعد با اشاره به شکست مفتضحانه اشغالگران در رسیدن به اهداف تجاوزکارانه خود در نوار غزه تأکید کرد: مقاومت در لبنان با تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه حاکمیت کشور و تجاوزاتی که این رژیم اصرار بر انجام آنها دارد مقابله می‌کند و مقاومت امروز تبدیل به یک تهدید موجودیتی برای صهیونیست‌ها شده است و دشمن صهیونیستی این تهدید موجودیتی را با افزایش بازدارندگی مقاومت کاملاً احساس می‌کند.

وی افزود: مقاومت برای حمایت از لبنان و همبستگی با مردم و رزمندگان مقاومت در غزه در برابر پروژه صهیونیستی ایستاد. هنگامی که رژیم صهیونیستی تجاوز خود به نوار غزه را آغاز کرد، می‌خواست مقاومت را از این منطقه ریشه‌کن کند و سپس به لبنان بیاید؛ اما مقاومت لبنان اولین تیر را به‌سمت اشغالگران پرتاب کرد.

این مقام حزب‌الله تصریح کرد: مقاومت به‌شدت بازوی اشغالگران را پیچانده و می‌تواند آنها را خسته کند و از پا دربیاورد. دشمن صهیونیستی با همه وحشی‌گری‌ها و تجاوزات خود به هیچ‌یک از اهدافی که در جنگ غزه تعیین کرده بود، نرسید و در همه آن‌ها شکست خورد.

وی در ادامه به مانور‌ها و فریبکاری‌های آمریکا برای گمراه کردن افکار عمومی در جریان جنگ غزه اشاره و تأکید کرد: باور نکنید که آمریکا نمی‌خواست رژیم صهیونیستی وارد رفح شود و به آن حمله کند، بلکه آمریکا با مانور‌های خود و ادعای اینکه با حمله به رفح مخالف است، می‌خواهد از حجم رسوایی خود در برابر افکار عمومی جهان بعد از جنایت‌هایی که علیه غیرنظامیان بی‌گناه در نوار غزه مرتکب می‌شود، بکاهد.

محمد رعد با اشاره به رسوا شدن آمریکا در برابر همه ملت‌های جهان گفت: تظاهرات‌هایی که در آمریکا و اروپا برای محکومیت جنگ نسل‌کشی رژیم صهیونیستی علیه غزه برگزار می‌شود، فشار‌های مضاعفی بر ایالات متحده وارد می‌کند.

رئیس فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان با اشاره به حمایت همه‌جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنایات وحشیانه آن علیه مردم فلسطین اظهار داشت: اسرائیلی‌ها بدون مهمات و سلاح‌های هوشمندی که آمریکا در اختیار آنها قرار می‌دهد، هرگز نمی‌توانستند به غزه حمله کنند.

وی افزود: نتانیاهو در رفح هم به چیزی جز شکست نخواهد رسید و نمی‌تواند مقاومت را در مذاکرات تحت فشار قرار دهد و تنها راه برای آزادی اسرای صهیونیست، رسیدن به توافق آتش‌بس و تبادل اسراست و صهیونیست‌ها از این کشتار‌های خود به هیچ جا نمی‌رسند.

محمد رعد در پایان تأکید کرد: مقاومت پروژه صهیونیستی را سرنگون کرد و ما امروز از هر زمانی به نابودی رژیم صهیونیستی نزدیکتر هستیم.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها