آخرین اخبار
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
بازدید:۸۶
یکی از بازیکنان اسبق استقلال به طرز دلخراشی فوت کرد و جامعه فوتبال ایران در مقطعی که این اتفاق رخ داد به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.
کد خبر : ۸۶۶۰۳

ماجرای مرموز بازیکن پیشین استقلال؛ مرگ دلخراش یا ناپدید شدن خودخواسته؟!

استقلال در زمستان سال ۱۳۹۰ با یک بازیکن سیه‌چرده و بی‌حاشیه به نام جیلوید ساموئل قرارداد بست. فوتبالیستی که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس را داشت و علاوه بر تابعیت ترینیداد توباگو، پاسپورت انگلیسی هم گرفته بود.


ساموئل واقعا عصای دست استقلال بود و توانست با این تیم در اوایل دهه ۹۰ قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را جشن بگیرد. او برای مقطعی به عضویت پیکان هم درآمد و پس از آن ایران را ترک کرد اما در ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۷ یک رسانه انگلیسی خبر بسیار تلخی را در مورد او منتشر کرد.

از قرار معلوم این بازیکن اسبق استقلال هنگامی که با اتومبیل خود از مدرسه فرزندش بازمی‌گشت، دچار حریق شد و ماشین آتش گرفت! شدت حریق به گونه‌ای بود که درب‌های اتومبیل قفل شد و او نتوانست از آن خارج شود به همین خاطر دچار سوختگی شدید شد و اقدامات پزشکی جهت زنده ماندنش جواب نداد. این خبر بلافاصله مورد توجه رسانه‌های ایرانی قرار گرفت و همه را شوکه کرد.

همبازیان ساموئل در استقلال مسخ شده بودند و نمی‌دانستند چطور با مرگ او کنار بیایند! البته حدودا ۵ ماه پس از این ضایعه دلخراش شایعاتی مطرح شد که فرد کشته‌شده در آن تصادف ساموئل نبوده و او حالا با هویتی تازه در آمریکای جنوبی زندگی می‌کند! ادعایی که البته هرگز در این سال‌ها ثابت نشده است.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها