آخرین اخبار
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۸
بازدید:۲۳۳
صد انلاین | آرتور و همسر اولش، لوانا کازاکی، پس از ملاقات با هشت زن دیگر، تصمیم گرفتند در یک کلیسای کاتولیک در سائوپائولو ازدواج خود رسمی کنند، اگرچه از نظر قانونی الزام آور نبود، زیرا تعدد زوجات در این کشور غیرقانونی است.
کد خبر : ۸۶۵۶۵
 
 

به گزارش صد انلاین ،  به نقل از اقتصاد نیوز، آرتور که آرزوی داشتن ۱۰ همسر و یک فرزند با هر یک از آن ها را دارد، گفت: زندگی ما واقعاً سرگرم کننده و لذت بخش است. پدر یک فرزند اعتراف می کند که زندگی او اکنون بهتر از همیشه است.

 

 

 

 

با این حال او می گوید وقتی به یکی از آن ها هدیه ای گرانقیمت و دیگری کوچکتر یا ارزانتر دادم، در میان آن ها حسادت ایجاد شد.

آرتور درباره جدا شدن یکی از همسرانش نیز گفت: او من را برای خودش می خواست. منطقی نبود، از جدایی خیلی ناراحت شدم و بیشتر از بهانه او تعجب کردم. همسران دیگرم فکر می کردند نگرش او اشتباه است و او ازدواج را برای ماجراجویی پذیرفت و نه برای احساسات واقعی. من همسرم را از دست داده ام، اما قرار نیست کسی را جایگزین کنم.

علیرغم اینکه آرتور فعلاً قصد دارد ازدواج با افراد جدیدی را متوقف کند، امیدوار است با دو زن دیگر ازدواج کند تا تعداد همسرانش به ۱۰ زن برسد.

25

وی افزود: من یک رویا دارم. آرزوی من همیشه داشتن ۱۰ همسر بوده است. من فقط یک دختر دارم، اما می خواهم با هر یک از همسرانم [یک فرزند]داشته باشم. عشقی که من نسبت به هر یک از آن ها احساس می کنم یکسان است. من فکر می کنم بی انصافی است که فقط از یک یا دو نفر از آن ها بچه داشته باشم.

 
 
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها