آخرین اخبار
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۰
بازدید:۲۷۵
صد آنلاین | گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از حمله موشکی به سرزمین‌های اشغالی از خاک لبنان خبر داد.
کد خبر : ۸۶۵۲۳

قسام از لبنان پادگان «لیمان» را موشک‌باران کردبه گزارش صد آنلاین ، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که در واکنش به تداوم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه، پادگان نظامی صهیونیستی «لیمان» در الجلیل غربی را با موشک هدف قرار داده است.

 

 

 

 

 

 

 

علاوه بر این گردان‌های قسام در نوار غزه، شهرک صهیونیستی «امیتای» را با سامانه موشکی «رجوم» موشک‌باران کرد.

همچنین قسام یک تانک «مرکاوای ۴» ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق جبالیا و یک تانک «مرکاوا» را در شمال گورستان شرقی شهر رفح با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داد.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق رفح و اطراف گذرگاه رفح با خمپاره هدف قرار داد.

کمی پیش‌تر نیز مبارزان گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) گروهی از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی را در محور پیشروی شرق شهر جبالیا در شمال نوار غزه با گلوله ضدنفر «تی بی جی» هدف قرار دادند.

گروه دیگری از نیروهای ویژه صهیونیست نیز که تلاش داشتند به خانه‌ای در شرق اردوگاه جبالیا نفوذ کنند از سوی مبارزان قسام با بمب «شواظ» هدف قرار داده شده و از پای درآمدند.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی در شرق شهر جبالیا نیز از سوی گردان‌های قسام با خمپاره هدف قرار داده شد.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها