آخرین اخبار
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۸
بازدید:۱۳۳۰
صد آنلاین | فرمانده انتظامی شهرستان تفرش گفت: پشت پرده واژگونی یک خودرو در جاده تفرش قتل خانوادگی بود که عاملان آن با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.
کد خبر : ۸۶۵۱۴

به گزارش صد انلاین ، فرمانده انتظامی شهرستان تفرش گفت: پشت پرده واژگونی یک خودرو در جاده تفرش قتل خانوادگی بود که عاملان آن با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

 

 

 

 

سرهنگ سعید فراهانی افزود. در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در بیستم اردیبهشت ماه سال جاری در یکی از مسیرهای ارتباطی شهرستان تفرش و به دنبال آن کشف جسدی در خودرو، بررسی موضوع با فرضیه قتل در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.  وی بیان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان تفرش برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در روند بررسی‌های اولیه ساختگی بودن تصادف محرز و مشخص شد فردی که در خودرو دچار سانحه شده بود، قبل از واژگونی بیهوش شده است. فرمانده انتظامی تفرش ادامه داد: با توجه به سرنخ‌های موجود، ماموران پلیس به سه نفر از اعضای خانواده مقتول مظنون و هر سه نفر را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ فراهانی اظهار کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس، متهمان که اعضای خانواده مقتول بودند، با توجه به دلایل و مستندات موجود چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به قتل با انگیزه اختلاف خانوادگی با همدستی همدیگر و سپس صحنه‌سازی و واژگونی و سقوط خودرو به دره اعتراف کردند. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها