آخرین اخبار
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۸
بازدید:۲۰۳
صد انلاین | مردی میانسال که دختر دانشجو را با وعده ازدواج فریب داده و باعث فرار او شده بود، دستگیر شد.
کد خبر : ۸۶۴۶۱

 

به گزارش صد آنلاین ، زن جوانی چندی قبل به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت، دخترم 3 ماه قبل از شهرستان برای درس خواندن به تهران آمد؛ ولی برای رفتن به دانشگاه از خوابگاه دانشجویی بیرون رفته اما دیگر بازنگشته و تلفن همراهش خاموش است.

 

پس از تشکیل پرونده در اداره چهاردهم پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان راهی محل مورد نظر شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر جوان به دانشگاه مراجعه نکرده است.

کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه فقدانی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک مرد میانسال با موهای بور با شگرد ازدواج اغفال شده و از خوابگاه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی مقصد فرار آنها  را در غرب تهران شناسایی کنند.

کارآگاهان در گام ‌بعدی با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی  طی یک عملیات منسجم موفق به دستگیری متهم  شدند که در ادامه نیز دختر جوان  پیدا شد.

متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان  مبنی بر فرار از خانه به قصد ازدواج اعتراف کرد.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها