۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۸
بازدید:۲۴۲
صد انلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو در شمال تهران، خبر داد.
کد خبر : ۸۶۴۶۰

به گزارش صد انلاین ، سردار علی ولیپور گودرزی گفت: با وقوع سرقت‌های سریالی محتویات داخل خودرو در شمال تهران، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

وی افزود: یکی از مالباختگان در طرح شکایت خود گفت، خودروی پژو 206 خود را در خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان‌های طوسی و ستاره پارک کرده بودم؛ اما هنگامی که بازگشتم مشاهده کردم شیشه‌های خودرو شکسته و یک‌ دستگاه گوشی آیفون به ارزش 80 میلیون تومان به سرقت رفته است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، یک مرد جوان در ساعات پایانی شب  در خیابان‌های شمال تهران بخصوص، تقاطع خیابان‌های طوسی و ستاره  گشت می‌زند و پس از شناسایی خودروهای شهروندان و شکستن شیشه آنها، اقدام به سرقت محتویات داخل خودرو می‌کند.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین ‌گام با بهره‌گیری شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهم را در جنوب تهران شناسایی کردند و پی بردند وی در پایگاه‌های  3 و 4 پلیس آگاهی سابقه دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم حرفه‌ای بوده و با یک خودروی پژو 405 دست به سرقت می‌زده است، عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدا منکر جرم خود بودند اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود از سوی کارآگاهان به جرم خود مبنی بر 100 فقره سرقت محتویات داخل خودرو و 3 فقره خودرو اعتراف کرد و مدعی شد، با استفاده از خودروی پژو 405 خود به صورت انفرادی حدوداً 100 فقره سرقت لوازم خودرو مرتکب شدم، گوشی‌های موبایل مسروقه را به مرد جوانی  می‌فروخته‌ام.

وی با بیان اینکه مالخر تلفن‌های همراه نیز در یک پاساژ تجاری دستگیر شده است، افزود: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها