آخرین اخبار
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
جزییات ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بدون سود  | از این موقعیت جا نمانید
بازدید:۵۷۹۴
مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران که به دریافت وام 300 میلیون تومانی از این مجموعه تمایل دارند، می‌توانند از طرح «اعتبار در حساب جاری» این مجموعه بهره ببرند. سقف وام این طرح به 300 میلیون تومان می‌رسد.
کد خبر : ۸۶۳۷۸

افرادی که به دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران تمایل دارند باید ضمن افتتاح حساب قرض الحسنه، میانگین حساب 3 تا 12 ماهه ایجاد کنند. ضمنا این افراد باید ضامن رسمی داشته باشند و بتوانند معادل 4 درصد کارمزد این تسهیلات را بپردازند. مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات با توجه به زمان خواب سپرده متفاوت است و بین 24 تا 48 ماه تغییر می‌کند.

 

 

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد اعلامی و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط، افراد باید توان پرداخت اقساط 6 میلیون و 818 هزار و 182 تومان در هر ماه را داشته باشند. کل سود تسهیلات مذکور به 30 میلیون تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 330 میلیون تومان اعلام شده است.

 


بانک مهر ایران از چه تاریخی فعالیت خود را آغاز کرد؟

بانک قرض الحسنه مهر ایران از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرد و کم کم در سراسر کشور گسترش پیدا کرد. این مجموعه با هدف قرض الحسنه و ترویج فرهنگ آن آغاز به کار کرد و تاکنون توانسته در این حوزه به خوبی پیش برود و نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها