۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۵
بازدید:۹۱
صد آنلاین | مرد جوانی که کارگر نانوایی فانتزی بود به‌خاطر مزاحمت به قتل رسید.
کد خبر : ۸۶۳۳۱
 

به گزارش صد انلاین ، دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه امسال، کشف جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان در خیابان شوش از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد.

 

 

 

 

 

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو از ناحیه گردن به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول کارگر نانوایی فانتزی در نزدیکی صحنه جرم است.

کارآگاهان در نخستین گام پای در نان فانتزی گذاشتند و متوجه شدند فیلم‌های دوربین‌ مداربسته مغازه ناپدید شده که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت! تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت صاحب نانوایی و برادرش با مقتول اختلاف داشته است.

قتل زن میانسال با ضربات مهلک چاقو در شرق تهران

صاحب نانوایی که منکر هرگونه درگیری بود پس از مواجه با شواهد و مدارک موجود داخل پرونده از یک جنایت هولناک رمزگشایی کرد و گفت: کاگر مغازه به قصد برقراری ارتباط خارج از چارجوب مزاحم خواهرم شده بود که همین موضوع کافی بود تا دست به انتقام بزنم و او را با ضربات چاقو به قتل برسانم.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

 جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها