۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۵
بازدید:۸۷۵
صد انلاین | جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت:با تلاش ماموران کلانتری گلشهر پزشک قلابی دستگیر شد و ۲ متهم به ۸ فقره زورگیری در پوشش مسافر به دام افتادند.
کد خبر : ۸۶۳۲۱

به گزارش صد آنلاین ،  جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت:با تلاش ماموران کلانتری گلشهر پزشک قلابی دستگیر شد و ۲ متهم به ۸ فقره زورگیری در پوشش مسافر به دام افتادند.

 

 

 

 

 

 

سرهنگ محمد چراغ اظهار داشت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت یک پزشک قلابی در محدوده شهرک گلشهر، پی‌گیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی افزود: در بررسی‌های میدانی ماموران دایره امنیت عمومی کلانتری گلشهر مشخص شد این فرد شیاد با جعل عنوان و ارائه کارت نظام پزشکی، خود را به عنوان پزشک معرفی کرده و به صورت سیار بیماران را ویزیت و نسخه تجویز می‌کند. سرهنگ چراغ تصریح کرد: ماموران پلیس با بررسی اظهارات تعدادی از شکات، هویت متهم را که یک تبعه خارجی ۳۴ ساله است شناسایی و با اشراف اطلاعاتی وی را در حال ویزیت یک شهروند در داخل یک عطاری دستگیر و تعدادی نسخه سفید و یک مهر نظام پزشکی جعلی نیز کشف کردند. جانشین فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد. وی همچنین در تشریح پرونده دستگیری ۲ زورگیر مسافرنما نیز اظهارداشت: ساعت ۳ بامداد روز گذشته یکی از تیم‌های پیشگیری انتظامی کلانتری گلشهر هنگام گشت زنی در محدوده خیابان شهید شفیعی به ۲ سرنشین یک دستگاه سواری پراید ۱۱۱ مشکوک و بلافاصله وارد عمل شدند. سرهنگ چراغ عنوان کرد: با استعلام پلاک خودرو مشخص شد این خودرو صبح روز گذشته توسط ۲ مرد مسافرنما در محدوده شهرک گلشهر از مردی جوان زورگیری شده که بلافاصله ماموران انتظامی وارد عمل شدند. جانشین فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: با نزدیک شدن خودرو انتظامی راننده پراید با سرعت متواری که با سرعت عمل ماموران انتظامی پس از طی مسافتی کوتاه تعقیب و گریز در یک کوچه بن بست به دام افتادند. وی تصریح کرد: متهمان که هر دو دارای سوابق متعدد کیفری به جرم سرقت هستند با توجه به گزارش سرقت‌های مشابه و در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۸ فقره زورگیری خودرو و تلفن همراه شهروندان در محدوده شرق شهر مشهد اعتراف کردند. سرهنگ چراغ خاطرنشان کرد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی با صدور حکمی روانه زندان شدند

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها