۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۰
بازدید:۵۱
صد آنلاین | مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان از واژگونی سواری سمند حامل اتباع افغانستانی در محور کرمان ـ سیرجان خبر داد و گفت: این تصادف ۹ مصدوم برجا گذاشت.
کد خبر : ۸۶۳۱۹

به گزارش صد آنلاین ،  مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمان از واژگونی سواری سمند حامل اتباع افغانستانی در محور کرمان ـ سیرجان خبر داد و گفت: این تصادف ۹ مصدوم برجا گذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

رضا فلاح گفت: در پی اعلام اورژانس مبنی بر واژگونی سواری سمند، بلافاصله یک تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد. وی با اشاره به جزئیات بیشتر این عملیات، افزود: گزارش اورژانس در ساعت ۰۳:۱۵ بامداد امروز به سامانه ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر مبنی بر واژگونی سواری سمند اعلام شد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۱۲۰ محور کرمان ـ سیرجان رخ داد، تصریح کرد: بلافاصله نزدیک‌ترین پایگاه هلال احمر از گدار خانه سرخ که پایگاه امداد و نجات بین شهری سیرجان است و در ۱۰ کیلومتری محل حادثه قرار داشت، اعزام شد. وی با اشاره به اینکه این خودرو حامل اتباع افغانستانی بود، بیان داشت: در این حادثه خودروی مذکور به حالت واژگون به سقف قرار داشت که ۹ نفر مصدوم شده بودند. فلاح گفت: پس از ارزیابی‌های لازم، رهاسازی دو نفر از مصدومین با ست سبک صورت گرفت و پس از انجام اقدامات رهاسازی مصدومین تحویل عوامل اورژانس شدند. 

 

 

 

4561/ی

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها