۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
بازدید:۵۱۱
صد انلاین | به دنبال پیدا شدن جسد زن تنها در خانه اش در پایتخت، بررسی‌ها نشان می دهد که او احتمالا قربانی سرقت طلاهایش شده است.
کد خبر : ۸۶۲۸۰

به گزارش صد انلاین ،  به دنبال پیدا شدن جسد زن تنها در خانه اش در پایتخت، بررسی‌ها نشان می دهد که او احتمالا قربانی سرقت طلاهایش شده است. ساعت ۱۹:۳۰ شامگاه یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت به قاضی محمد مهدی براعه بازپرس ویژه قتل خبر رسید که زنی تنها در خانه اش به قتل رسیده است.

 

 

 

 

 

تیم جنایی قدم در آپارتمان زن تنها گذاشت و با جسد خونین او مواجه شد. وی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. بهم ریختگی وسایل خانه وی و سرقت طلا و جواهراتش نشان می داد که عامل یا عاملان قتل با انگیزه سرقت دست به جنایت زده اند. همچنین مشخص شد که در خانه بدون هیچ تخریبی باز شده و این موضوع فرضیه جنایت از سوی یک آشنا را قوت می بخشید. از سوی دیگر مشخص شد که یکی از همسایه ها در جریان جنایت قرار گرفته و پلیس را خبر کرده است. او می گفت که مقتول تنها زندگی می کرد و روز حادثه قصد خروج از ساختمان را داشته که متوجه باز بودن در خانه وی شده است. از روی کنجکاوی وارد خانه زن تنها شده و چشمش به جسد خونین او افتاده است. جسد این زن به پزشکی قانونی انتقال یافته و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران جست وجوی خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز کرده اند تا اسرار این جنایت رازگشایی شود. 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها