۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۰
بازدید:۹۳۷
صد انلاین | دادستان عمومی و انقلاب کهنوج از رهایی یک کودک هشت ساله کهنوجی از چنگال آدم‌ربایان خبر داد و گفت: این افراد قصد انتقال این کودک را به کشور افغانستان داشتند که با اقدامات منسجم اطلاعاتی و کمک سران طوایف موفق به اجرای نقشه خود نشدند.
کد خبر : ۸۶۲۷۳

 

به گزارش صد انلاین ،  امید رضایی در تشریح جزییات این خبر افزود: پس از اطلاع از یک مورد آدم ربایی در نهم اردیبهشت سال جاری در شهرستان کهنوج، رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی و پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

او اعلام کرد: هویت آدم ربایان در تحقیقات اولیه مشخص و پس از انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی با کمک سران طوایف مشخص شد این کودک به یکی از روستا‌های مرزی کشور به منظور انتقال به کشور افغانستان، برده شده است.

وی ادامه داد: اعضای این تیم آدم ربایی که تبعه غیرمجاز هستند در تماس با خانواده این کودک تقاضای دریافت مبلغی پول را داشتند که در نهایت فرد ربوده شده با استفاده از ظرفیت مصلحین و سران طوایف با سلامت کامل جسمی از چنگال آدم ربایان رهایی یافت.

رضایی افزود: در این رابطه چند متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند و دستورات قضایی لازم به منظور دستگیری سایر متهمان صادر شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها